Tvorba webových stránek

<Webové stránky na míru />

Webová stránka je základním kamenem vaší online přítomnosti a klíčovým nástrojem pro dosažení vašich obchodních cílů. Může sloužit jako centrální bod pro prezentaci vašich produktů a služeb, poskytování informací zákazníkům a budování vaší značky. Ať už potřebujete zmodernizovat stávající web nebo vytvořit zcela nový, nabízíme vám řešení na míru.

S naším týmem zkušených webových vývojářů dokážeme navrhnout, vyvinout a nasadit webovou stránku, která dokonale odpovídá vašim specifickým potřebám a obchodním cílům.

3000+
Hodin vývoje
50 000+
Řádků kódu

Vývoj ušitý na míru Vaším potřebám

<Vývoj na míru />

Každý klient je jiný s jinými potřebami. Proto ke každému projektu přistupujeme individuálně s ohledem na jeho potřeby. Empaticky posloucháme Vaše potřeby a věnujeme dostatečný čas analýze toho, co váš web musí obsahovat. Až poté se pustíme do samotné tvorby webové stránky.

Během celého vývoje s vámi komunikujeme a poskytujeme testovací prostředí. Tím se snažíme zajistit, že s výsledným produktem budeme všichni spokojení.

auto liberty web - responsive

Vývoj webů až na hranice možného

<Flexibilita řešení />

Jsme tým profesionálů, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Specializujeme se na vývoj webových stránek s využitím moderních technologií jako jsou Next.js a React, ale nebojíme se ani řešení v PHP. Pro správu obsahu využíváme Strapi nebo vytváříme vlastní řešení na míru.

Vytváříme webové stránky, které jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také rychlé, bezpečné a snadno spravovatelné. Zvládneme celý proces vývoje, od počáteční analýzy a grafického návrhu, přes realizaci až po správu a údržbu webu. Nabízíme také možnost přidávání dalších funkcí dle vašich potřeb, abychom zajistili dlouhou životnost a flexibilitu vašich produktů.

Andrew Paulsen hero section

Kompletní vývoj webových stránek

<Responsivní a dohledatelný web />

Weby, které vytváříme, jsou plně responzivní a zahrnují základní SEO optimalizaci, což zajišťuje jejich vysokou viditelnost ve vyhledávačích. Při návrhu grafiky dbáme na uživatelskou přívětivost a nadčasový design, aby se web snadno používal a dlouho vydržel aktuální. Postaráme se také o hosting a údržbu webu, aby vše fungovalo bez problémů a vy jste se mohli soustředit na své podnikání.

travellct main image

Naše práce

<Reference />
auto liberty web - responsive

Auto Liberty

Web pro půjčovnu obytných vozů Auto Liberty

qLog main image

Vytvořili jsme informační web pro aplikaci qLog

Na co se nás nejčastěji ptáte

<FAQ />
up button
Jak dlouho bude trvat vývoj mého webu?
up button
Kolik bude stát vytvoření mého webu?
up button
Co potřebuji připravit před zahájením vývoje webu?
up button
Bude můj web responzivní?
up button
Používáte při vývoji CMS (systém pro správu obsahu)?
up button
Mohu změnit design nebo funkce během vývoje?
up button
Poskytujete podporu po spuštění webu?

Poradíme si i s vaší mobilní aplikací

Pojďme si o něm popovídat na nezávazné konzultaci.

Konzultace zdarma