Na vlně moderních technologii s CoreApp

<Proč CoreApp />

Pomáháme lidem digitalizovat jejich nápady, procesy a služby do softwarových produktů. Propojujeme byznys a technologie. Vytvoříme pro Váš moderní webové stránky, webovou aplikaci, Android nebo iOs aplikaci na míru vyšich představ. Webové stránky a aplikace dodáváme našim klientům už od roku 2021, kdy byl CoreApp založený jako společný projekt tří freelancerů.


Od našeho vzniku vyvíjíme weby a aplikace pro řadu klientů z rozných odvětví. Naše portfolio zahrnuje například:


  • Webové stránky pro živnostníky.
  • Webové systémy pro firmy a start-upy
  • Aplikace pomáhající firmám při výrobě (Aplikace pro výrobní firmy).
  • Mobilní aplikace pro Android a iOS
Rychlejsi nez konkurence

Jsme rychlejší než konkurence

Jsme malý vývojový tým nadšenců, bez složitého managementu. Dokážeme projekty úspěšně zvládnout podstatně rychleji než velké agentury a společnosti.

Kvalitni produkt, který funguje

Kvalitní produkt, který funguje

Zakládáme si na kvalitním testováním a dobrých výstupech. Řídíme se tím, že když už něco děláme, ať je to perfektní. Výsledný produkt je bezchybný, spolehlivý a funkční.

stale ve spojeni

Stále ve spojení

Komunikace je základ. Díky pravidelnému kontaktu a prezentaci postupu ve vývoji můžou naši klienti ovlivnit směřování vývoje aplikace nebo webu.

Vyvíjeli jsme weby a aplikace pro:

<Naši klienti />

Postaráme se i o Váš projekt.

Pojďme si o něm popovídat na nezávazné konzultaci.

Kdo se o vývoj Vašeho webu bude starat?

Pavel Dohnalík

<CEO & full stack developer />

Jsem zakladatelem firmy CoreApp Technologies. Programování a technologie patřili vždy mezi mé záliby a patří do dnes. Už během studia na Brněnském VUT jsem aktivně pronikal do praxe. Po nabrání zkušeností z oblastí softwarového testování, vývoje webů ale i vývoje rozsáhlých webových aplikací a nebo vedení vývojového týmu jsem se rozhodl pro založení vlastní společnosti.

photo