S čím Vám pomůžeme

<Služby />

Webové stránky na míru spolu s webovými a mobilními aplikacemi dodáváme už od roku 2021. Tím pomáháme růst a udržet technologický náskok nejen start-upům ale i malým firmám, živnostníkům či velkým bankám nebo korporacím. Ještě než se pustíme do horké fáze vývoje čeká nás konzultace, prvotní analýza a hlavně pochopení vaší problematiky. To nám umožní najít ideální řešení ušité pro Vás na míru.

Výsledkem naší spolupráce tedy bude mobilní nebo webová aplikace či stránka, která bude plnit moderní požadavky a to jak po technické stránce tak po stránce designu a uživatelské přívětivosti. Web a mobilní aplikace od nás bude Vaše požadavky splňovat dlouhodobě.

Udržte krok s budoucností

<Vše na jednom místě />

Jestliže nejste spokojeni s vaším současným systémem, chcete digitalizovat vaše procesy, nebo máte skvělý nápad, jsme tady pro vás. Naším cílem je vytvořit řešení, které zjednoduší a zrychlí vaši práci díky nejmodernějším technologiím současnosti.

Naše práce

<Reference />
polamond redesing web

Studie redesignu webové stránky pro Polamont s.r.o.

auto liberty web - responsive

Auto Liberty

Web pro půjčovnu obytných vozů Auto Liberty

Tady může být i Váš projekt.

Pojďme si o něm popovídat na nezávazné konzultaci.

Rychlá cesta od nápadu k prototypu

<Rychlý vývoj MVP />

Máte skvělý nápad a potřebujete ho rychle ověřit bez zbytečného plýtvání časem a financemi? Naše expertní týmy jsou připraveny vám pomoci. Umíme rychle nadefinovat a vytvořit MVP – minimálně životaschopný produkt, který vám umožní ověřit ekonomickou životaschopnost vašeho nápadu. S námi nebudete zbytečně pálit čas a finance. Postaráme se o celý proces od grafického prototypu až po vývoj.

Prototype of applications

Dlouhodobá spolupráce

<Hotovo? Stále jsme tu pro Vás />

Máme hotovo. Aplikace či web jsou předané, spuštěné a faktury uhrazené. Vaši zákazníci jsou z nového softwaru nadšení. I v tomto okamžiku se na nás můžete spolehnout. Dlouhodobě se budeme starat o vaše softwarové řešení, aby bylo vždy připravené a bezpečné pro vaše zákazníky. Jsme tu pro vás, abychom zajistili jeho stálou spolehlivost a neustálé vylepšování vašeho webu nebo mobilní aplikace.

service support

Váš projekt v dobrých rukou

<Nebojíme se převzít žezlo />

Máte projekt, který nedopadl podle vašich představ nebo váš dodavatel přestal komunikovat? Nebojte se, jsme tady, abychom ho převzali a přivedli k opět k životu. S námi budete konečně spokojeni. Zajistíme údržbu, plynulý provoz a případnou modernizaci vašeho softwaru. Dovolte nám ukázat, co dokážeme s projektem, který potřebuje nový vítr do plachet!

success project

Jsme v tom spolu od začátku do konce

<Jak probíhá vývoj />

Naším cílem je, abychom dodávali spolehlivá softwarová řešení za odpovídající cenu. Snažíme se, abyste měli maximální množství informací a přehled o tom, jak vývoj vašeho webu nebo aplikace probíhá. S námi budete vždy v obraze.

realtime data

Pochopení problému

Při společném brainstormingu rychle odhalíme hlavní myšlenku celé problematiky a zkusíme najít správné a inovativní řešení.

design

Návrh a design

Zaměříme se na Vaše potřeby a ty promítneme do návrhu a grafického designu Vaší aplikace nebo webu. Dbáme na dodržení dobrých praktik a moderních trendů.

development

Vývoj a testování

Horká fáze celého vývojového procesu. Na začátku 14 denního sprintu si s klientem probereme co je reálné stihnout. Na jeho konci prezentujeme funkční demo a reportujeme výsledek naší práce.

release

Deployment

Aplikaci máme otestovanou automatickými skripty. Klient nám potvrdí, že je vše dle představ. Následně proběhne nahrání buď na webový server, případně na Google Play a App Store.

support

Údržba a podpora

Postaráme se o Váš web nebo aplikaci i po dokončení. Dohlídneme na to, aby byla aplikace vždy pro Vaše klienty bezpečná a spolehlivě fungovala. Současně jsme připravení na rozšíření funkcí dle Vašich dalších potřeb.

Máte v hlavě nápad na další projekt?

Udělejte první krok k realicazi Vašeho nápadu. Rezervujte si konzultaci, kde si o něm nezávazně promluvíme.

Konzultace zdarma