Vývoj webových aplikací

<Webové aplikace na míru />

Webová aplikace je v dnešní době téměř nepostradatelnou součástí jakéhokoliv procesu ve firmě či společnosti. Díky přístupu přes prohlížeč může být aplikace dostupná odkudkoliv a to bez nutnosti cokoliv do počítače instalovat. Může se jednat například o informační systém, intranetové portály nebo platformy pro správu zákazníků (CRM). Ať už potřebujete zajistit údržbu a servis existujícího softwarového řešení nebo vytvořit zcela nový informační systém, nabízíme vám řešení na míru.

S naším týmem zkušených back-end a front-end vývojářů dokážeme navrhnout, vyvinout a nasadit webovou aplikaci, která pomůže vašemu podnikání.

40 000+
Řádků kódů
5 000+
Hodin testování

Vývoj ušitý na míru Vaším potřebám

<Vývoj na míru />

Každý klient je jiný a má odlišné potřeby. Proto ke každému projektu přistupujeme individuálně s ohledem na specifika daného klienta. Pečlivě nasloucháme vašim požadavkům a věnujeme dostatečný čas analýze toho, co vaše webová aplikace musí obsahovat. Teprve poté se pustíme do samotného programování.

Během celého vývoje s vámi neustále komunikujeme a poskytujeme online testovací prostředí. Tím se snažíme zajistit, že s výsledným produktem budeme všichni spokojeni.

optimalka ukázka

Vývoj webových aplikací bez kompromisů

<Flexibilita řešení />

Jsme profesionálové v oblasti vývoje webových aplikací, informačních a intranetových systémů. Před žádnou výzvou neuhneme – ať už jde o návrh, backend, databázi nebo frontend. Vytváříme robustní a spolehlivé systémy, které jsou škálovatelné a připravené na velké množství uživatelů i budoucí rozšiřování funkcí. Myslíme také na kvalitní dokumentaci API, aby bylo snadné napojit další aplikace a rozšířit tak možnosti vašeho systému. Naším cílem je poskytnout vám řešení, které bude nejen funkční a efektivní, ale také snadno integrovatelné do vašeho stávajícího ekosystému.

Wernherd cloud - baterie overview

Komunikace na prvním místě

<Pravitelný reporting & testovací prostředí />

Při vývoji webových aplikací, informačních systémů a intranetových portálů klademe velký důraz na dobrou komunikaci a pravidelný reporting. Vzhledem k tomu, že se často jedná o rozsáhlá a nákladná softwarová řešení, každé nedorozumění může vést k prodražení projektu a prodloužení času dodání. Abychom tomu předešli, zajišťujeme pravidelné reporty, které mohou probíhat buď formou e-mailů, nebo hovorů s ukázkou produktu a postupu, dle dohody s klientem.

Navíc poskytujeme klientům po dobu vývoje přístup k online testovacímu prostředí, kde mohou kdykoliv vyzkoušet svoji webovou aplikaci a poskytnout nám zpětnou vazbu. Tím zajišťujeme, že výsledný produkt bude přesně odpovídat jejich potřebám a očekáváním.

wernherd charts

Naše práce

<Reference />
Wernherd cloud - baterie overview

Wernherd

Cloud pro monitorování bateriového úložiště

travellct main image

Programovali jsme turistický portál Travellect

Na co se nás nejčastěji ptáte

<FAQ />
up button
Co všechno může být webová aplikace?
up button
Jaký je rozdíl mezi webem a webovou aplikací?
up button
Jak dlouho bude trvat vývoj mé webové aplikace?
up button
Kolik bude stát vytvoření mé webové aplikace/informačního systému?
up button
Co potřebuji připravit před zahájením vývoje webové aplikace?
up button
Bude můj informační systém/webová aplikace/intranet bezpečný?
up button
Jaké frameworky a technologie používáte pro vývoj?
up button
Mohu změnit požadavky nebo funkce během vývoje?
up button
Poskytujete podporu po spuštění webové aplikace/informačního systému?

Poradíme si i s vaší mobilní aplikací

Pojďme si o něm popovídat na nezávazné konzultaci.

Konzultace zdarma