Programovali jsme turistický portál Travellect

<Reference />
travellct main image

Náš cíl hry

<Zadání />

Klient nás oslovil s požadavkem na vytvoření rozsáhlého webového portálu pro cestovatelé. Uživatel si ve webové aplikaci může vyhledat zajímavé místa k navštívení v konkrétní destinaci nebo využít už předpřipravené itineráře, které si může dodatečně upravit.

Kromě přívětivého uživatelského prostředí pro uživatele si klient přál vytvořit i administrační část webu pro správu obsahu. Dále bylo potřeba naprogramovat uživatelskou/klientskou sekci, která je dostupná až po registraci a přihlášení se do systému.

Celý projekt byl realizovaný tak, aby se dal  odolal vyšší zátěži uživatelů a dal se snadno rozšířit. Dále se počítalo, že v budoucnu vznikne mobilní aplikace pro iOS a Android.

travellect ipad
travellect mobile
travellect mac

Co jsme museli vyřešit

<Výzvy a řešení />
challenge check

Na mobilu i v počítači

Naprogramovali jsme responsivní webovou aplikaci a to tak, aby se pěkně zobrazovala jak na mobilních telefonech tak na monitorech a displejích u počítačů. Optimalizovali jsme její běh pro ideální zobrazování v různých webových prohlížečích.

challenge check

Klientská sekce

Webová aplikace má samostatnou sekci pro přihlášené/registrované uživatele. Tato sekce je zabezpečená tak, že nepřihlášený uživatel se k datům a funkcím v této sekci nedostane.

challenge check

Web nebo mobilní aplikace?

Serverová část je připravená na snadné napojení mobilní aplikace, které může využít už existující API. Přes toto rozhraní už nyní komunikuje webová část aplikace. Další vývoj mobilní tedy bude značně rychlejší.

challenge check

Snadná rozšiřitelnost a údržba

Webová aplikace Travellect je rozdělené do několika částí. Každá část se dá udržovat nezávisle na ostatních. V případě požadavku na novou funkcionalitu, například integraci AI pro plánování itinerářů, je Travellect snadno rozšiřitelný bez větších zásahů do už hotového webu.

HighLights projektu

<Důležité funkce />
client
Klientská sekce
mobile app
Přípravenost pro appku
puzzle
Snadná rozšiřitelnost
travellct main image

Naše řešení v praxy

<Závěr />

Naprogramovali jsme řešení, které vyhovovalo dynamicky se měnicím potřebám a prioritám klienta. Naše řešení je modulární (rozdělení na mikro služby) a při správné konfiguraci odolá velkému náporu ze strany uživatelů.

Obsah webu, včetně uživatelů, se dá upravovat přes administrační rozhraní. Přihlášený uživatel má k dispozici klientskou sekci s dalšími funkcemi. Web je plně responsivní a multijazykový.

Doba dodání

12 měsíců

Počet lidí

4 členové týmu

Máte v hlavě nápad na další projekt?

Udělejte první krok k realicazi Vašeho nápadu. Rezervujte si konzultaci, kde si o něm nezávazně promluvíme.

Konzultace zdarma