Vytvořili jsme web na míru pro personální agenturu Andrew Paulsen

<Reference />
Andrew Paulsen hero section

Náš cíl hry

<Zadání />

Byli jsme osloveni, abychom vytvořili web na míru pro personální agenturu Andrew Paulsen. 

Cílem bylo vytvořit web, který je multijazykový a běží na více domenách, kde na každé doméně je jiný jazyk a jiný obsah. Součástí webu je interaktivní kalkulačka pro výpočet mezd a porovnání, kdy se vyplatí pracovat na IČO a kdy je výhodnější zaměstnanecká smlouva.

Co jsme museli vyřešit

<Výzvy a řešení />
challenge check

Konfigurovatelná mzdová kalkulačka

Na webu Andrew Paulsen jsme vytvořili mzdovou kalkulačku, kde si každý návštěvník může zjistit, jaká je průěmrná mzda na konkrétní IT pozici. Kalkulačka je plně konfigurovatelná z administrace webu.

challenge check

Porovnaní IČO a HPP

Naprogramovali jsme srovnávač, který návštěvníkovi webu umožní porovnat, kdy se vyplatí práce na IČO a kdy na HPP. Srovnávač je plně nastavitelný z administrace webu, takže i při parametrické změně zdanění zvládne provést klient tuto úpravu bez zásahu programátora.

challenge check

Multidoména a více jazyčnost

Web je přizpůsobený k tomu, aby běžel na několika různých domenách, na každé doméně v jiných jazykových mutací a s jiným obsahem. Na tento požadavek je vytvořená administrace (CMS) na míru pro správu obsahu na webu.

HighLights projektu

<Důležité funkce />
development
Responsivní design
multilanguage
Multijazyčnost a multidomény
bank icon
Kalkulačka mezd
Andrew Paulsen hero section

Naše řešení v praxy

<Závěr />

Vytvořili jsme a implementovali jsme všechny požadované funkce webové prezentace. Dále jsme vytvořili administraci (CMS - content management systém) na míru potřeb správy webu a to tak, aby klient mohl maximum obsahu spravovat sám, bez nutnosti zásahu programátora.

Dále jsme museli implementovat správné směrování pro více domén a správné zobrazování obsahu dle požadavků klienta. Po celou dobu vývoje jsme flexibilně reagovali na změny v zadání, které si přál klient realizovat.

Doba dodání

4 měsíce

Počet lidí

2 členové týmu

Máte v hlavě nápad na další projekt?

Udělejte první krok k realicazi Vašeho nápadu. Rezervujte si konzultaci, kde si o něm nezávazně promluvíme.

Konzultace zdarma