Personální portál Getbid

Viansol
<Reference />
getbid main

Náš cíl hry

<Zadání />

Firma Viansol si u nás objednala vývoj mobilní a webové aplikace. Klíčovým požadavkem bylo, aby serverová část aplikace automaticky stahovala data o volných pracovních místech z několika slovenských pracovních portálů. Tato pracovní nabídky měly být následně tříděny a ukládány do databáze na serveru.

Uživatelé aplikace měli mít možnost prohlížet pracovní inzeráty jak v mobilní aplikaci, tak na webu. Navíc si mohli inzeráty přidávat do oblíbených položek pro snadnější přístup a správu.

getbid mobile 0
getbid mobile 2
getbid mobile 1

Co jsme museli vyřešit

<Výzvy a řešení />
challenge check

Web scraping

Vyřešili jsme problém se stahováním dat z několika portálu poskytujících inzeráty o pracovních místech. Největším problémem byla rychlost stahování a odstranění duplicit.

challenge check

Společná serverová část

Data pro mobilní i webovou aplikaci jsou získávána ze společné serverové aplikace, která operuje nad databází. Data se posílají po zabezpečeném API.

getbid main

Naše řešení v praxy

<Závěr />

Pro klienta jsme vytvořili server, který umí automaticky stahovat a zpracovávat data z různých zdrojů. Tento server nám umožňuje rychle a efektivně spravovat data, která jsou pak k dispozici pro mobilní a webové aplikace.

Dále jsme pro klienta naprogramovali webovou aplikaci, která se dobře zobrazuje na všech zařízeních, a je dostupná v několika jazycích.

Nakonec jsme vytvořili mobilní aplikaci, která funguje na zařízeních s Androidem i iOS, aby měli uživatelé přístup k datům odkudkoli.

Doba dodání

6 měsíců

Počet lidí

1 člen týmu

Máte v hlavě nápad na další projekt?

Udělejte první krok k realicazi Vašeho nápadu. Rezervujte si konzultaci, kde si o něm nezávazně promluvíme.

Konzultace zdarma