Vývoj mobilní aplikace Příležitosti: SmartPay

Komerční banka
<Reference />
smart_pay main image

Náš cíl hry

<Zadání />

Klient nás oslovil s požadavkem na vytvoření mobilní aplikace, která bude dostupná pro platformy Android a iOS. Tato aplikace má sloužit obchodníkům k zaznamenávání údajů o potenciálních klientech. Kromě základních informací mají obchodníci možnost zadávat i adresu, která bude automaticky doplňována pomocí GPS. Dalším klíčovým požadavkem bylo, aby aplikace uměla automaticky vypočítat finanční odměnu pro obchodníky na základě úspěšnosti uzavřených obchodů.

smart_pay main image
smart pay admin
smartPay lead

Co jsme museli vyřešit

<Výzvy a řešení />
challenge check

Integrace Google Maps API

Pro větší přesnost a eliminaci chyb při zadávání adresy jsme integrovali do aplikace Google Maps API. To usnadňuje a zrychluje práci obchodníků při zadávání adresy potenciálního zákazníka.

challenge check

Serverová část aplikace a zabezpečená komunikace

Vytvořili jsme serverovou část aplikace v Javě SpringBoot. Aplikace je díky tomu složená z několika služeb (modulů), snadno rozšiřitelná a testovatelná. Poskytujeme zabezpečené API pro komunikaci jak s mobilní tak s webovou aplikací.

challenge check

Webová administrace a konfigurace odměn

Vytvořili jsme webovou administraci, přes kterou jdou přidávat noví obchodníci, případně mazat už neaktivní účty. Dále se zde nachází konfigurace pro výpočet finanční odměny pro obchodníky za dokončený úspěšný prodej.

HighLights projektu

<Důležité funkce />
google maps api
Google Maps API
security api
Zabezpečené API
web admin
Webová administrace
smart_pay main image

Naše řešení v praxy

<Závěr />

Vytvořili jsme inovativní multiplatformní mobilní aplikaci, která bez problémů funguje na zařízeních s operačním systémem Android i iOS. Tato aplikace, vyvinutá ve Flutteru, je navržena tak, aby splňovala specifické potřeby uživatelů díky integraci s Google Maps API, což umožňuje automatické doplňování adres na základě GPS dat. Tím se výrazně zjednodušuje zadávání informací.

Pro zajištění bezpečného a efektivního ukládání dat jsme vyvinuli robustní serverovou infrastrukturu. Tento server zajišťuje ukládání dat do databáze a poskytuje API pro mobilní aplikaci i webovou administraci.

Naše webová administrace nabízí možnost sledovat stav leadů a upravovat odměny pro obchodníky. To přináší přehlednost a flexibilitu, které jsou nezbytné pro úspěšné řízení obchodních aktivit.

Doba dodání

6 týdnů

Počet lidí

1 člen týmu

Máte v hlavě nápad na další projekt?

Udělejte první krok k realicazi Vašeho nápadu. Rezervujte si konzultaci, kde si o něm nezávazně promluvíme.

Konzultace zdarma