Mobilní aplikace Disyen

<Reference />
disyen main

Náš cíl hry

<Zadání />

Byli jsme osloveni, abychom vyvinuli mobilní aplikaci pro Android a iOS. Klient požadoval, aby si každý uživatel mohl vytvořit svůj vlastní účet v aplikaci. Každý den by uživatelé měli možnost vybrat si jednu kartu s různým mediálním obsahem, který by se jim zobrazil v aplikaci. Tím by aplikace poskytovala interaktivní a personalizovaný zážitek pro každého uživatele.

Kromě mobilní aplikace jsme tvořili i webový systém pro správu obsahu v aplikaci.

disyen iphone
disyen iphone
disyen cms

Co jsme museli vyřešit

<Výzvy a řešení />
challenge check

Mediální obsah

Vyřešili jsme spolehlivé zobrazování a přehrávání multimediálního obsahu nezávisle na tom, zda jde o aplikaci pro Android nebo iOS.

challenge check

Systém pro správu obsahu

Vytvořili jsme intuitivní a na správu jednoduchý webový systém pro správu obsahu. Klient díky tomu nepotřebuje programátora, aby upravil obsah aplikace.

disyen main

Naše řešení v praxy

<Závěr />

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci pro Android a iOS a zajistili její publikaci na App Store a Google Play. Kromě samotného vývoje aplikace jsme také vytvořili robustní serverovou část, která se stará o správu a ukládání multimediálního obsahu. Tento server je propojen s webovým systémem, který umožňuje klientům snadno editovat obsah bez nutnosti zásahu programátora. Díky této integraci může náš klient snadno, rychle a efektivně spravovat obsah aplikace.

Doba dodání

2 měsíce

Počet lidí

2 členové týmu

Máte v hlavě nápad na další projekt?

Udělejte první krok k realicazi Vašeho nápadu. Rezervujte si konzultaci, kde si o něm nezávazně promluvíme.

Konzultace zdarma